Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Srebrny Abnegat- twardy facet dla twardego faceta!
2020-09-15 
Abnegat to przepiękny, sporych rozmiarów, srebrno-biały kocurek o minie facia z przeszłością ;) Wedle weterynarza urodził się w 2014 roku. Miał nie łatwe życie za sobą. Został znaleziony podczas mrozów. Zaniedbany, chory, zmarznięty. Los uśmiechnął się do niego pełną buzią i zafundował mu dom tymczasowy. Zamarznięty kuperek uwalił z lubością na ciepłym posłanku. Spał, jadł, spał i jadł. Aż się upasł! Od razu poczuł się jak u siebie. Sytuacja zdrowotna wydaje się być opanowana. Abiś może ruszyć na swoje.
Kocurek jest jedynakiem choć stara się tolerować inne koty. Będąc jedynym królem domu ,będzie najszczęśliwszy! Więc szukamy odważniaka ludzkiego co utuli naszego przystojniaka. Kot jest otwarty na nowe znajomości. Nie jest lękliwy. Lubi głaskanie, tulenie się, leżenie na kolanach gdzie nie ustąpi nawet na centymetr. Przychodzi i prosi się o wzięcie na nie . Utulony rozkłada się jak struna i mruczy. Przebiera łapkami ugniatając. Nie lubi ciumciania po brzuszku i reaguje łapaniem ręki w zębole. Nie zawsze lubi dotyk. Nie przepada za braniem na ręce. Kontakty na jego zasadach się odbywają. Wyraźnie ostrzega o swym nie zadowoleniu.
Abnegat ma wielki apetyt co widać. Przekupnik jedzeniowy. Jest spokojny i zrównoważony. Nie jest jednak kotem miziakiem. Tylko twardym facetem po przejściach. Woli w kontaktach facetów niż kobiety. Mężczyznom okazuje więcej atencji i zaufania.
Twardy koci facet dla twardego ludzkiego faceta!

Szukamy Abisiowi domu pełnego spokoju i miłości, wypełnionego zapachem jedzonka, o miękkich posłankach… A wszystko w zasięgu łap kociaka. Szukamy mu opiekuna na resztę życia by miał siłę wierzyć, że ludzie to dobry gatunek. Domu co uszanuje charakter kocurka i da mu czas.

Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany. Testy FeLV i FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Szukamy domu nie wychodzącego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Lub domu z możliwością wyjścia w bezpiecznej okolicy. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697-541-709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy