Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Srebrny hicior adopcyjny, Abnegat!
2020-09-15 
Luty 2017. Poszłam inną drogą do pracy. W wykuszu okienka piwnicznego siedział kot. Trząsł się okrutnie. Kości sterczały. Był w tragicznym stanie. Nie miał jednak ochoty wylądować w damskiej torbie. Dużej bo dużej ale... Zjadł tony jedzenia i oddalił się. Wróciłam po niego wieczorem. Był.
W domowej łazience okazał się nam mordziasty pysk ociekający śliną , oczka małe i lekko kaprawe, odmrożone uszy, szorstkie i brudne futro co kolor błota miało, zdarte poduszeczki w łapinach a w bonusie dodatki zdrowotne typu zęby do reperacji. Zmarnowany życiem zwierzak co to miał swego ludzia ale skrzywdzony odpuścił sobie ten gatunek. Powoli doprowadziliśmy go do kociego wyglądu.

Abnegat ma 3-4 latka. Jest cudnie umaszczony. Srebrno-biały z fantazyjnym przeplataniem się kolorów. Jest też mądry. Wie co się dzieje w około. I wie co się do niego gada. Jak ma na imię. Co wolno a co nie. Jak nikt inny docenia wygodę. Lubi spać na fotelach, grzać się w słońcu padającym z okien, pchać się na kolana i wyciągać nie zmarnowane już ciałko z widocznym zadowoleniem. Kocha jeść, kocha mruczeć. Choć to ostatnie chyba mało robił. Głos jaki wtedy wydaje zaskakuje i jego. Abnegat docenia pełną miskę i dostępne zawsze do głaskania ludzkie dłonie. Nie przepada za kocim towarzystwem. Choć dogaduje się z towarzyszami. Doskonale nadaje się na jedynaka. Taki będzie najszczęśliwszy. Ale jest jedno ale. Abiś nie jest kotem typu miziak. Ma swoje zdanie. Wszelkie kontakty odbywają się na jego zasadach. Nie lubi brania na ręce. Jak mu się nie podoba coś, potrafi doskonale dać do zrozumienia swoje nie zadowolenie. Jak chce tulanek to się go nie pozbędziesz. Ma wyraźną mowę ciała i łatwo odczytać sygnały jakie przekazuje. Jest kotem nauczonym, że przed zagrożeniem nie ucieka się. Stawia kocie czoło im, gotowy do walki o siebie. Według mnie był bity. Miał trudne życie. Powoli zapomina o tym fakcie przy spokojnym postępowaniu. Abnegata słabością jest pełna miska.Kocha posiłki i widać to po jego nie skąpej figurze! Żarcie to jest to! Nie wybrzydza.

Abiś został obrobiony wetowsko. Czyli ma kastrację za sobą. I ząbki zrobione. Jest też zaszczepiony, odrobaczony, testy FeLV/FIV są ujemne- ma ks.zdrowia.

Abnegat czeka. Czy znajdzie się odważniak co kotu da miłość i dom? Gdzie będzie jedyny i najważniejszy? Kocik ma apetyt i nie wybrzydza za bardzo. Jest kochanym facetem , typem macho co to udaje, że nie zależy mu na okazywanych mu względach.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Dom wychodzący w bezpiecznej okolicy także brany będzie pod rozpatrzenie. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy