Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Stateczny Kapitan szuka swojego portu
2018-04-20 
Kapitan przyjechał ze mną do Warszawy jako żywa pamiątka znad morza. Nie miałam sumienia zostawić go na zimę w miejscu wyjątkowo nieprzyjaznym dla zwierząt. Mój dom jest dla niego domem tymczasowym. Kapitan szuka pilnie własnej przystani, bo moje dorosłe koty nie są zbyt gościnne.
Kapitan jest okazałym, dojrzałym, kilkuletnim kocurkiem. Jest bardzo spokojny, łagodny i niekłopotliwy. Odzyskał utraconą beztroskę i potrafi się bawić kocimi zabawkami jak młody kociak. Nie szaleje przy tym, nie sieje spustoszenia, bo jest dorosłym, statecznym kotem.
Po trudach życia na wolności zasłużył na wcześniejszą emeryturę i chętnie z niej korzysta. Lubi się wyspać, dobrze zjeść i pobawić.
Pozwala się głaskać i brać na ręce.
Przeszedł u mnie obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Ma ujemne testy FeLV/FIV. Bez wpadek korzysta z kuwety. Do nowego domu pójdzie po zabiegu sanacji pyska.
Szuka dobrego domu jako koci jedynak, żeby w pełni korzystać z luksusu spokoju i beztroski. Nie domaga się wypuszczania i szuka domu w bloku bez możliwości wychodzenia.
Zapraszam do osobistego poznania Kapitana. Proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy