Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Czy starszy jest gorszy?
2017-11-20 
Aurelka nie jest staruszką, ma ok. 8 lat, a koty często żyją co najmniej 2 razy tyle. Wiadomo, nie jest też młodziutka, a mimo to liczy, że ktoś ją pokocha. Nie chce spędzić życia w kocim przedszkolu, wśród rozrabiających kociaków i szczekających psów.
Ma marzenia jak każdy kot w średnim wieku. Chciałaby mieć na własność spokojny kąt i kochającego opiekuna tylko dla siebie.
Ludzie zwykle szukają kociaków, nie doceniając dorosłych, mądrych kotów. A takie koty mają zalety, do których maluchy muszą dopiero dorosnąć. Kociak jest jak dziecko, którym musisz się zajmować. Starszy kot - jak przyjaciel, z którym miło spędzasz czas.
Aurelka jest idealna, jeśli szukasz kota do towarzystwa. Koteczka jest spokojna i bardzo łagodna. Towarzyszy swojemu opiekunowi cichutko i nienachalnie. Najbardziej lubi siedzieć obok człowieka, delikatnie prosząc o pieszczoty. Mruczy przy tym jak traktorek, dotyka człowieka łapką, prosząc, by nie przestawał głaskać.
Jest grzeczna i niekłopotliwa, nie rozrabia, nie niszczy mebli. Używa drapaczka. Jest łagodna i miła, zupełnie pozbawiona agresji. Nie ma konfliktów z innymi zwierzętami, w domu tymczasowym toleruje koty, omija psy i marzy o własnym kącie.
Aurelka ma za sobą pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Ma za sobą przegląd stomatologiczny, testy FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Szukamy spokojnego domu w bloku bez możliwości wypuszczania kota.
Aurelka jest w małej miejscowości, ale zapewnimy dowiezienie do Krakowa lub Warszawy.
Proszę o kontakt w sprawie adopcji, tel. 698 427 893.


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kotka
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy