Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Cudny burasek, czyli 100% kota w kocie czeka na własny dom!
2018-04-16 
Maurycy to super fajny, bury duży kocurek. Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. I zdrowy (ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne), posiada własną książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z kuwety i jest grzeczny. Ma ok. 2-3 lata, na tyle ocenił go weterynarz, ale bawi się jak młody kociak, więc może jest nawet młodszy.

Kocurek mieszkał na ulicy, nie wiadomo dlaczego tam się znalazł, to ewidentnie domowy kot. W momencie zabrania go stamtąd był w złym stanie, głodny, wychudzony, pełno różnych strupów na ciele, widać że zupełnie nie radził sobie na wolności. Być może jest ofiarą niezabezpieczonego okna czy balkonu, bo ma złamany mostek, a weterynarz twierdzi, że taki uraz powstaje przy upadku kota z dużej wysokości. Ale uraz jest już stary, kot z tym złamaniem musiał sobie radzić sam, był to wielki ból. W tej chwili już go nie boli, Mauryś jest całkowicie sprawny, biega i skacze, jedynie przy braniu go na ręce pod skórą jest wyczuwalna źle zrośnięta kość.

Maurycy aktualnie przebywa w domu tymczasowym i szuka swojego własnego domu na zawsze. Jet bardzo szczęśliwy w mieszkaniu, nigdzie nie chce już wychodzić, on aż za dobrze wie co to bezdomność. Dlatego szuka domu nie wychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem, żeby już nigdy nie przydarzył mu się podobny wypadek. Może mieszkać jako jedynak albo z jakimś drugim młodym kocurkiem.

Kotek przebywa w Rzeszowie, ale pomożemy w transporcie do innego miasta. Przed adopcją wymagana jest wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
zuzinka96@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  w obrebie miasta
 Kontakt z zuzia96 [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy