Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Młodziutkie łagodne pingwinki po pełnej obsłudze
2019-01-10 
Dwa młode pingwinki, bracia Mimek i Piksel marzą o własnym domu, wspólnym lub z innym miłym kotem lub psem. Bracia mają ok. roku, to jeszcze duże dzieciaki. Koty są w domu tymczasowym razem z mamą, czarną Daszeńką, która również szuka domu. Kocia mama ma ok. 2 lat. Kociaki często bawią się razem, tulą się do mamy, mają też świetny kontakt z innymi kotami. Potrzebują towarzystwa do zabawy, często śpią przytulone do mamy lub kociej cioci. Nie chcemy, by były jedynakami w nowych domach. Są idealnymi kotkami do towarzystwa dla innego kota, są absolutnie łagodne, niedominujące, przyjazne dla wszystkich kotów.
Są zadbane, wyglądają pięknie i elegancko. Mają lśniące piękne futerka. Mimek to śliczny pingwinek z białymi uszkami i szalikiem, a Piksel podobnie umaszczony ma czarne uszka i czarną kropę na brzusiu. Obaj mają czarne podusie w łapkach.
Kociaki są zadbane, odrobaczone, zaszczepione i wykastrowane, zdrowe, nie są nosicielami FeLV/FIV. Korzystają z kuwety.
Chłopaki są typowymi radosnymi, pełnymi energii kociakami, żywiołowymi i skorymi do zabawy. Wyróżnia je absolutna łagodność. Są pozbawione agresji, są uległe, nie bronią się przed zabiegami. Wzięte na ręce słodko się przytulają i mruczą.
Ich żywioł to zabawa i jedzenie - jak to zwykle u zdrowych kociąt.
Szukamy dla nich wspaniałego troskliwego domu, który zapewni zabezpieczenie balkonu/okien, dobre karmy i opiekę. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem. Kociaki nie są wypuszczane na zewnątrz, korzystają jedynie z osiatkowanego balkonu.
Kociaki przebywają w małym mieście, ale zapewniamy transport do Warszawy i Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy