Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Skarpetuś i Tygrysio - weseli bracia rozrabiacy szukają domku
2017-11-08 
Dwa 3-letni młodzieńcy szukają wspólnego domku! :)

Skarpetuś jest przekochanym kocurkiem, który uwielbia prezentować mięciutki, puchaty brzuszek wyciągając się podwoziem do góry na kanapie. Jest bardzo towarzyski, nieraz rankiem płacze pod drzwiami lub skacze na klamkę, by dostać się do sypialni opiekunów. Z łatwością otwiera wszystkie szafki i szuflady, nieraz gryzie różne rzeczy jak kaloryfer czy klapki - z ciekawości lub aby zabić nudę, motywy wciąż nie zostały poznane. Jest wielkim pieszczochem, uwielbia się przytulać, głównie na kolankach, na których ledwo się mieści. Chętnie też towarzyszy opiekunom w toalecie, zwłaszcza po nocnej rozłące, kiedy to z pasją ociera się o nogi i radośnie mrauczy. Uwielbia się bawić patyczkiem z piórkami oraz łapać refleksy świetlne na ścianie. Bardzo wysoko skacze, uwielbia galopady po domu i odbijanie się od szafek. Szuka domu razem z bratem Tygryskiem, z którym nieraz się tłucze, aż futro lata, by chwilę potem przytulić się do niego i z czułością wylizać mu uszka.

Tygrysek to przeuroczy kocurcio o ciekawym i niespotykanym charakterze. Jest bardzo łagodny i spokojny, inteligentny i zdolny, jako pierwszy nauczył się wspinać po drabiniastym kaloryferze w łazience aż pod sufit. Wydaje się mieć delikatną, lekko autystyczną psychikę - nie lubi czułości, gdy nie jest na nie gotowy, na kolanach może być tylko wtedy, gdy przyjdzie na nie sam. Nie przepada za noszeniem na rękach i ogólnie "tykaniem" go, ale gdy najdzie go faza na mizianki, czyli 2-3 razy dziennie, to łazi za człowiekiem przy nodze jak pies i z energetycznym mrauczeniem domaga się czułości - ociera się o nogi, paca łapką, zaczepia, patrzy natarczywie w oczy i próbuje telepatycznie przekazać "Głaszcz mnie!` Jest bardzo kochany, nic nie niszczy poza torebkami foliowymi i pudełkami, które uwielbia rozrywać na strzępy. Lubi zżerać tasiemki!! Przez uraz z kocięctwa, kiedy musiał skorzystać z brudnej kuwety, brzydzi się kuwet i kupkę robi na podłogę tuż obok, a siusiu co prawda do żwirku, ale jak najszybciej i z wyraźnym wstrętem. Jest najdelikatniejszym kotem z całej trójki rodzeństwa i najspokojniejszym. Bardzo lubi wodę i może godzinami obserwować spływające po ściankach wanny kropelki - gdyby był człowiekiem napisałby pewnie na ich temat doktorat.Bracia szukają kochającego domu, w którym staną się pełnoprawnymi członkami rodziny. Domku, który będzie ich szanował, dbał o nich i ich potrzeby, i który nigdy ich nie zawiedzie. Domu, w którym dożyją późnej starości i z którego odejdą do krainy po drugiej stronie tęczy z uśmiechniętymi wąsami. Nim zdecydujesz się na adopcję zastanów się, czy będziesz w stanie poświęcić się dla kotów i np. zrezygnować z wakacji, jeśli nie będziesz mógł zapewnić opieki zastępczej, czy przeżyjesz podrapaną kanapę, zbite wazony i pogryzione kapcie.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zgoda na wizytę przed- i poadopcyjną oraz zabezpieczenie okien przed wypadnięciem kota (siatki antykocie - bezpieczeństwo dla kota, wygoda dla opiekuna) oraz przed zaklinowaniem się (uchylne okna w kształcie litery V są śmiertelnymi pułapkami dla kotów - jeśli chcemy uchylać okna konieczne jest założenie tanich ograniczników dedykowanych rodzinom z małymi dziećmi).


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z kachat [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy