Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Abiś - srebro dla zuchwałych!
2020-02-18 
Abiś jest kotem dla zuchwałych. Dla ludzi co lubią mocnych facetów. Takich co to swoje uczucia okazują ostrożnie i szorstko. A w chwili nie pewności, zagrożenia nie cofną się tylko przystąpią do akcji. Takich co to mają swoje zdanie i nie obawiają się je okazać. Takich co to zje każdą porcję żarełka i będzie się oglądać za dokładką. Ma apetyt wielki! A w chwilach czułosci z pewną dozą szorstkości będzie swe uczucia okazywał.

Taki jest Abisiek. To mądry kot. Bardzo. Rozumie wiele. Wiele też przeszedł. Człowiek go kiedyś skrzywdził i Abiś uczy się od nowa wspólnego życia z nami. Czyni wielkie postępy. Lubi ludzi. Lubi być blisko i w centrum życia rodzinnego. Kocha leżenie na kolanach, na które wpycha się nawet jak człek nie chce by wlazł. Układa się, udeptuje, tuli. Lubi jak się go głaszcze. Pięknie mruczy. Zaczyna pięknie się bawić. Sam i z kocimi towarzyszami. Jednak ma swoje nawyki. W ferworze mizianek potrafi złapać szczęką rękę. Nie użre ale capnie. Szybko się denerwuje i okazuje to bardzo wyraźnie. Trzeba uszanować te sygnały. Kota innego strąci się np ze stołu. Abiś źle odczytuje takie sygnały i może się bronić. Uważam ,że kiedyś był bity.
To kot co potrzebuje siły spokoju i stabilizacji. Wymaga szacunku dla jego osoby. Jest śliczny. Biało-srebrny, duży, mocno zbudowany.
Urodził się prawdopodobnie w 2014 roku. Młodzik jeszcze. Korzysta z kuwety. Kocha drapaczki. Testy FELV/FIV ma ujemne. Jest kastrowany, szczepiony, odrobaczony - ma książeczkę zdrowia.
Nie przepada za towarzystwem kocim więc jako jedynak nie byłby smutasem. Nie lubi podnoszenia i brania na ręce.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! W przypadku Abisia dom wychodzący w bezpiecznej okolicy może być brany pod uwagę. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy