Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Beza- ciacho w kocim futerku:)
2017-11-14 
Bezunia przyszła na świat w lipcu 2015r. Jest błyszcząco czarno-biała. Jej futerko jest miękkie i błyszczące. Jest właścicielką pięknych zielonkawych oczysk co wesoło zerkają w okrągłym pysiałku. Bezia jest delikatna i krucha jak na swój wiek. Jednak nie można dać się zwieść jej delikatnej urodzie. Bo Bezunia jest kotem co wszędzie wejdzie, wszystko dotknie i zobaczy. W zabawę wkłada całe swoje serce i ciałko ganiając aż zmęczona. Kocha drapaki, ha maczki, półeczki. Jest wielkim zwolennikiem przesiadywania na kolanach i na rączkach. Zaszczyca nas wspólnym spaniem w łóżeczku, pchaniem się na nas czy delikatnym tuleniem się do naszego boku. Głaskana mruczy przepięknie i wyciąga się jak strunka . Wywala brzusiek, nadstawia łepetynkę. Ale to wszystko na swych zasadach. Zaszczyca nas śmiesznym zagadywaniem . Jak się chce przytulić to gulga cieniusio. Głos ma słodki, jak to u Bez bywa. Lubi kocie towarzystwo. Jednak boi się gwałtownych i zbyt mocno żywiołowych kotów. Myślę, że jako jedynaczka nie była by nieszczęśliwa. Jako towarzyszka do innego spokojnego kota byłaby idealna. Ma apetyt choć nie jest typem obżartucha.
Jest cudnym kocim pełnym życia i energii. Szuka domu na dobre i na złe. Co pokocha ją na zawsze.
Bezia jest kuwetkowa, wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczone- ma książeczkę zdrowia. Testy FELV/FIV są ujemne. Lubi drapaczki i pięknie z ich korzysta.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a SMS-em rozmowy adopcyjne nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy