Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Mordziasty nachalek ;)
2017-08-13 
Tak, tak mordziastym nachalkiem jest Wulkanek. Ma pyszczydło okrągłe jak księżyc, prawie całkowity brak karczyska, krótkie łapy a całości dopełnia duży kałdunek, brzucholem zwany. Słuszna waga 7,5 kilosów zobowiązuje do gabarytów. Wulkasiek ma oczy jak dwa mniejsze księżyce wiecznie szeroko otwarte i bystre. Jego futerko jest lśniące i śmiesznie czerń z bielą się na kocie plecie.
A dlaczego nachalek? Bo jest wielkim pieszczochem. Lubi tulić się, siedzieć na kolanach, włazić na tors podczas naszych drzemek, okupować kocyk czy kołderkę i najlepsze miejsce w wyrku. Lubi być głaskany, miziany i ...czesany. Bardzo lubi. Do tego jest gadułą. Jego słuszna postura wskazuje na mocny głos. Ale tutaj niespodzianka czeka każdego. Wulkanek świergoli jak mały ptasiorek na gałązce. Cienko jodłuje, grucha, gdacze, ćwierka i gulga. Wzrusza tym i smieszy.
Ma apetyt. Co już każdy się domyślił. Jest grzecznym kotem. Zrównoważonym i spokojnym. Nie niszczy rzeczy. Nie myszkuje o garach. Jest wesoły i kontaktowy. Lubi zabawy, wędki, piórka, tuneliki. Kocha drapaczki wszelkie.Pięknie z nich korzysta. Radzi sobie na wysokościach. Nie boi się obcych ludzi. Doskonale się dogaduje z kotami choć woli młodsze. Jest cudnym kotem na do kocenie. Jako jedynak też da sobie radę pod warunkiem, że nie będzie siedział sam wiele godzin w domu. To bardzo, bardzo towarzyski kot. Uważam ,że doskonale by się sprawdził w domu z dziećmi.
Wulkanik urodził się w maju 2015 roku. Więc charakter ma już ukształtowany charakter. Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne - ma ks. zdrowia.

Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o wyrażenie zgody na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy