Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Cicha, spokojna Bunia prosi o ciepły kącik
2017-09-19 
Bunia, spokojna starsza koteczka szuka osoby, która da jej ciepły kącik i dużo miłości. Jesienią 2016 r. Bunia była uratowana przed bezdomnością razem ze swoim synkiem, który znalazł już własny dom. Starsze koty też zasługują na lepszy los niż tułaczka i bezdomność. Bunia wspaniale odnalazła się w domowych warunkach. W domu tymczasowym na małej powierzchni jest jednak zwykle dużo zwierzaków, sporo gwaru i zamieszania, a łagodna Bunia preferuje spokój i kontakt z człowiekiem. Jest wyjątkowo mądrą koteczką, wspaniale się przystosowała, ale na pewno byłaby szczęśliwsza jako rozpieszczana jedynaczka w spokojnym domu. Dlatego marzę dla niej o bardziej odpowiednim domu niż mój.
Bunia ma ok. 10 lat, jest starszą damą o okrągłych kształtach.
Lubi wygrzewać się na poduszce lub ciepłym kocyku, przytulić do opiekunki, czasem pobawić ulubionymi zabawkami jak kociak...
Czy znajdzie się jednak ktoś, kto da Buni spokojny i kochający dom?
Bunia jest niekłopotliwa, spokojna, cicha, nieagresywna. Szybko przystosowała się do życia w domowych warunkach. Ma dobre relacje z kotami i psem w obecnym domu. Korzysta z kuwety. Jest po pełnej obsłudze weterynaryjnej, w tym stomatologicznej, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy FeLV/FIV. Jest w świetnej formie.
Jeśli możesz dać jej ciepły, spokojny dom, zadzwoń proszę. Bierzemy pod uwagę jedynie bezpieczne domy bez możliwości wypuszczania kota. Proszę o kontakt telefoniczny. Tel. 600 822 488.


Info
 Wiek:  starszy
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  w obrebie miasta
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy