Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Oczy - a bo... ;)
2018-09-15 
Czy Oczy są kotem straconym? Nie znajdzie domu bo?
A bo nie jest ani ruda. A bo nie jest puchata? A bo nie jest miziata do bólu? A bo jest szaraczkiem. A bo nie jest w kolorowym futerku? A bo jest za mała i maza chude nogi? A bo ma za okrągły pysiek, za wielkie oczy i za mięciusie bure futerko ze złotymi refleksami? A bo ma za wiele energii i uszyska co śmiesznie sterczą? Same "a bo".
Ale spójrz na nią sercem Domku! To niezwykle urokliwa kociczka. Delikatna , wesoła i bez problemowa. Jest wielką wiercipiętą co bez ruchu żyć nie umie. Jest uzależniona od biegania i ciekawości. Musi tuptać szybciusio. Musi zaglądać w każdą dziurę. Musi wszystko widzieć i wiedzieć. Musi pobiec by zobaczyć co spadło. Musi zajrzeć w garnek i do szklanki. Musi wepchnąć nos do lodówki. I pod nóż co kroi żarełko. Ale żarłokiem nie jest.Choć przy śniadaniu jest pierwsza to tylko po to by michy towarzyszy kontrolować. Musi gonić kulki, papierki, myszki. Musi coś robić bo nuda nie istnieje dla niej. Lubi być obok człowieka. Uczestniczyć w życiu rodziny. Kłaść się na kołderce czy włazić na klatę i prosić o głaskanie. Lubi głaskanie , przytulanie ale na swych zasadach. Na rączkach nie koniecznie usiedzi bo nie ...nie. A bo niekoniecznie jej to pasi. Na dzień dzisiejszy nie jest typem przytulaka. Ale to wdzięczna kocia ,dobrze wychowana i mądrusia. Nie drapie mebli, kocha wysokie drapaki, jest delikatna to kocich towarzyszy i ludzi. To czuła dziewczynka. Jest z niej o wielkim uroku. Wie jak ma na imię. Potrafi zagadywać, prosić się o uwagę, zaśpiewywać jojcząco.

Oczy urodziła się w maju/czerwcu 2016 roku. Doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami z przyjemnością bawiąc się z nimi. Doskonale też nadaje się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota. Szczególnie lubi starszych panów ;) Jako jedynaczka też będzie zadowolona mając człowieka tylko dla siebie.
Jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona , testy FELV/FIV są ujemne - ma ks.zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej! Prosimy o wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt :Aśka 697 541 709 ( proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa. Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy