Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Grzeczna trzykolorowa Marcelka bardzo potrzebuje domu!
2019-11-07 
Marcelka to trzykolorowa śliczna koteczka. Ma ok. 3 lata, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, ma zrobione testy na choroby zakaźne (FeLV/FIV), oba testy ujemne. Pięknie korzysta z kuwety, jest typowo domową nakolankową koteczką. Kocha człowieka i bardzo go potrzebuje, najchętniej nie schodziłaby z kolan, przytula się, liże po rękach. Ale prawie tak samo jak człowieka kocha również kaloryfer :)- w okresie grzewczym najczęściej spędza czas wygrzewając się bezpośrednio na kaloryferze.

Ale Marcelka ma ciężką przeszłość za sobą i ta przeszłość odbiła się na jej zdrowiu. Kotka była bezdomna, mieszkała na ulicy, nie bardzo miała gdzie się schować, dlatego została z tego miejsca zabrana w zimie, w mrozy, bo groziło jej tam niebezpieczeństwo.
W czasie bezdomności kicia żywiła się nie wiadomo czym, co odbiło się na jej zdrowiu. Ma teraz okresowe kłopoty z jelitami, które nie pracują prawidłowo, trzeba na koteczkę uważać. Ale to nie jest jakaś bardzo kłopotliwa choroba, kotka jest na karmie weterynaryjnej na wrażliwe jelita, którą bardzo lubi. Największym problemem jest jednak to, że w domu tymczasowym w którym przebywa jest dla niej za dużo kotów. Marcelka się denerwuje, a stres nie sprzyja poprawie zdrowia. Ona najlepiej funkcjonowałaby jako jedyny kot w domu, wtedy być może kłopoty zdrowotne by nawet ustąpiły. Kicia ze swoim ukochanym człowiekiem byłaby bardzo szczęśliwa, ona jest bardzo grzeczna, zupełnie niekłopotliwa, taki aniołek nie kot. Potrafi też sama się pięknie bawić, biega za piłeczkami, myszkami, potrafi być wesołą kotką. Tylko w miejscu gdzie jest dużo kotów stała się wycofana, czasami boi się iść do kuwety, a to absolutnie nie służy poprawie jej stanu zdrowia.

Dlatego Marcelka bardzo prosi o dom, gdzie mogłaby żyć w spokoju, ze swoim ukochanym człowiekiem. Szuka domu spokojnego, bez małych dzieci, niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem/oknami. I odpowiedzialnego Człowieka, który ją pokocha, będzie o nią dbał i traktował jak swojego członka rodziny. A odpowiedzialna opieka nad Marcelką oznacza głównie kontrolowanie prawidłowego wypróżniania się, co przy jednym kocie w domu nie jest uciążliwe (a problemem jest jednak przy wielu kotach).

Kotka przebywa w domu tymczasowym w Rzeszowie, ale postaramy się pomóc w transporcie do innego miasta.
Przed adopcją wymagane jest wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.


Kontakt w sprawie adopcji
e-mail: zuzinka96@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  w obrebie wojewodztwa
 Kontakt z zuzia96 [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy