Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Urokliwe, wszędobylskie, słodkookie Oczy ;)
2018-10-02 
Oczy urodziła się w maju 2016 roku. Jest na swój wiek niedużawą kocią ubraną w błyszczące bure futerko z rudymi refleksami. Jest drobna ale proporcjonalnie zbudowana. Chodzi po świecie na zgrabnych ,wysokich nóżkach. Uroku dodaje jej mały pysiałek ozdobiony wyjątkowo wielkimi oczyskami. Są jej wielką ozdobą i powodem nadania imienia. Mała reaguje na nie. Oczy to wyjątkowo ruchliwy ,młody kocik ,który podczas zabawy wychodzi każdym jego skrawkiem. Dużo energii poświęca na hasanie i ganianki. Pięknie się bawi ,śmiesznie drobiąc łapinkami. I robiąc przy tym sporo hałasu. Myszki, kulki, papierki, korki - wszystko ją interesuje. Ciekawska jest też niesłychanie i wszędobylska jeszcze bardziej. Wszędzie jej pełno, wszędzie można ją spotkać. Musi wszystko zobaczyć i sprawdzić. czy to są torby czy gary na kuchni. Nic ją nie zatrzyma.
Jest także słodkim mruczakiem i gadułą. Ćwierka śmiesznie szukając kontaktu. Jest bardzo przyjacielska. Lubi kontakt z człowiekiem ale na swych zasadach. Nie lubi noszenia na rękach. Ale spać na ludziu uwielbia. I polegiwanie na kołderkach . Domowników wita radośnie. Lubi kocich towarzyszy i doskonale dogaduje się. To energiczny bardzo kotek. Jako jedynak nie zostanie wydana. Szukamy jej domu z drugim kotem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Dogaduje się ze starszakami.

Umie korzystać z drapaczków i kuwetki. Jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczonay – ma ks.zdrowia. Testy FELV/FIV są ujemne.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Adopcja kota jest darmowa. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa. Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy