Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Piękny łagodny rudy pieszczoch
2017-08-23 
Ludwiś jest młodym 2,5 rocznym pięknym kotem o jeszcze piękniejszym charakterze. Jest wzorem łagodności i delikatności. Jest pozbawiony agresji, jest bardzo uległy, nie drapie, nie gryzie.
Jest wielkim pieszczochem, potrzebuje bliskości opiekuna, prosi o zainteresowanie, o pieszczoty. Można go nosić na rękach jak dziecko. Wtula się w człowieka, wystawia brzuszek do głaskania. Lubi spać z w łóżku pod kołdrą przy opiekunie.
Jest delikatnym, wrażliwym kotkiem, który potrzebuje towarzystwa. Nie może zostawać sam przez wiele godzin, bo bardzo tęskni. Może znaleźć dom ze swoim bratem, czarnym Larsikiem o równie miłym charakterze lub z innym przyjaznym kotkiem. Raczej nie powinien być jedynakiem. Możemy ew. wziąć pod uwagę dom, w którym opiekun jest ciągle obecny.
Ludwiś jest spokojny, czas szaleństwa i burzy hormonów ma już za sobą. Bardzo lubi się bawić, chętnie skacze, bawiąc się wędką z opiekunką. Jest jeszcze młodym, wesołym kotem, przy zabawie bardzo się ożywia i bryka jak kociak.
Ludwiczek jest delikatny, nieśmiały w stosunku do obcych osób, ale po poznaniu staje się bardzo kontaktowy i przytulaśny.
Jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony, ma testy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety.
Szuka domu w Warszawie lub najbliższej okolicy z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzę, jak wykonać lub zamówić osiatkowanie. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Nie chcemy, by kotek był zabawką dla malutkich dzieci.
Proszę o kontakt osoby, które są gotowe spełnić powyższe warunki. Tel. 696 267 125.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy