Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Gajka mała co kradziejstwem się para ;)
2018-02-08 
Gajka urodziła się na w maju 2016 roku. To wielka wiercipięta. Wkręci się w każdą dziurkę. Wszędzie swój nochal wsadzi. Wszystko musi zobaczyć. Dotknąć czy nawet posunąć się do kradziejstwa. Odważna bardzo i ciekawska. Żaden drapak nie jest dla niej niebezpieczny. Kocha spanie na hamaczkach. Czym wyższy tym lepiej. Jest wesoła, towarzyska, pełna energii. Ma wiele, wiele werwy w swym małym ciałku. Strasznie przytulaśna do kocich towarzyszy. Kocha koty i z każdym się dogaduje. Dlatego tylko dom z kocim towarzyszem będzie brany pod uwagę.
Gajunia nie jest typem przytulaka. Lubi być blisko ludzi, lubi głaskanie i wspólne drzemki ale na swoich zasadach. Nie przepada za rączkami ale daje się obcałować jak już trafi w ramiona. Mruczy nieśmiało ale z zadowoleniem. Jednak bardziej nadaje się jako wspaniały towarzysz dla rezydenta.
Gajcia nie jest też urodowo oryginalna ;) Bura , jak niteczka chudawa. Długie nożynki, długaśny ogonek, chudawe ciałko i trójkątny pysiałek o wielkich uszyskach i chochlikowatym wejrzeniu. Powalająca wręcz niej pięknota. Czy skradnie czyjeś serce?

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, testy FELV/FIV są ujemne - ma ks. zdrowia.

Obowiązuje umowa adopcyjna! Adopcja kota jest darmowa. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Tylko dom z kocim towarzyszem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy