Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Filigranowe siostrzyczki po pełnym serwisie
2017-03-26 
Maja i Gucia to słodkie kociaki, siostrzyczki urodzone w maju 2016, szczęśliwe, radosne i kochające cały świat.
Maja to przepięknie cętkowana pszczółka, a Gucia ma czarne lśniące futerko, wygląda jak miniaturka czarnej pantery. Koteczki są drobne, smukłe jak ich filigranowa mama.
Natychmiast po urodzeniu kociaki trafiły ze swoja młodziutką kocią mamą do domu tymczasowego, gdzie rosły pod troskliwą opieką ludzi i kotów. Kocia mama znalazła już nowego opiekuna, a
jej córeczki pragną znaleźć wspólny domek. Koteczki są zdrowe, dotychczas nie chorowały, mają komplet odrobaczeń i szczepień. Są już wysterylizowane. Bez żadnych wpadek korzystają z kuwetki.
W domu tymczasowym mają też towarzystwo kocich cioć i wujków, od których wszystkiego się uczą i są świetnie wychowane. Potrafią używać drapaka. Są śmiałe, niestrachliwe, bardzo kontaktowe. Mają świetny kontakt z opiekunką, są słodkimi przytulankami, chętnymi do pieszczot. Czarna Gucia jest przesłodką gadułką i przylepką. Maja jest również bardzo słodka i przytulaśna.
Jak to zdrowe kociaki w tym wieku są prawdziwymi iskierkami, bardzo radosnymi, wszędobylskimi i skorymi do zabawy. Ze wzruszeniem można obserwować, jak najczęściej bawią się jedną zabawką, a potem razem śpią. Są ze sobą od urodzenia, wspaniale się razem chowają i marzymy dla nich o wspólnym domu. Dwa kotki dużo lepiej się chowają, są szczęśliwsze i lepiej znoszą nieobecność opiekunów. Kotki są bardzo łagodne i mogłyby zamieszkać w domu z dziećmi.
Koteczki szukają troskliwego domu bez opcji wypuszczania, balkon powinien być dla bezpieczeństwa osiatkowany, okna zabezpieczone. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Mieszkam w małym mieście, ale zapewniam dowóz do Krakowa, Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kotka
 Miasto:  Kraków
 Wojewodztwo:  malopolskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy