Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Radosne pszczółki, wysterylizowane
2017-03-26 
Maja i Gucia to radosne bajkowe pszczółki kochające cały świat. Urodziły się w maju 2016 i natychmiast trafiły ze swoją kocią mamą do troskliwego domu tymczasowego. Miały też dobry przykład oraz przyjaźń kotów opiekunki. Małe szczęściary wyrosły dzięki temu na beztroskie, radosne kocięta, które kochają zarówno ludzi, jak i inne koty. Są szczęśliwymi, wesołymi kociakami, które nigdy nie zaznały niczego złego. Są bardzo ufne i łagodne, lgną do ludzi, uwielbiają pieszczoty. Nie boją się też obcych osób. Są śmiałe i otwarte.
Zgodnie ze swoim wiekiem są prawdziwymi iskierkami, pełnymi energii i ochoty do zabawy. Uwielbiają wszystkie kocie zabawki. Bardzo często bawią się jedną zabawką, na przykład razem nosząc w ząbkach wędkę. Są wzruszającymi szczęśliwymi kotkami. Czarna Gucia jest słodką gadułką, uroczo nawiązuje kontakt z opiekunką, ale obie koteczki są równie kochanymi przytulankami.
Dostały imiona z bajki o pszczółce Mai. Maja to pięknie cętkowana bura koteczka. Gucia natomiast ma lśniące czarne futerko i wygląda jak miniaturka czarnej pantery. Koteczki są drobne, szczupłe, odziedziczyły filigranowe sylwetki po swojej mamusi.
Maja i Gucia mają już komplet odrobaczeń i szczepień. Są wysterylizowane. Używają drapaka. Korzystają z kuwety.
Szukamy dla nich wspólnego domku, w którym otrzymają tyle miłości i czułości, ile dostają teraz. Zależy nam na osiatkowaniu balkonu/zabezpieczeniu okien. Doradzę, jak to zrobić lub zamówić.
Mieszkam w małym mieście, ale zapewniam transport do Warszawy, Krakowa lub Łodzi.
Chętnie przekażę więcej zdjęć i informacji.
Proszę o kontakt telefoniczny - 609 559 862.


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy