Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Bo do tanga trzeba dwojga :)
2017-08-16 
Bo tańczyć jest dobrze na własnym parkiecie i we własnym domu. Bemol i Wulkan szukają takiego domu do wspólnego tanga. Tanga na całe życie. Będą pociechą i ozdobą każdego domu.
Chłopaki poznali się u nas i pokochali. Bardzo, bardzo się ze sobą zaprzyjaźnili.
Bemolek urodził się IV/2016 roku.
Wulkanek urodził się IV/2015 roku.
Bemuś jest biało-szarym kocurkiem o zabawnym nosku. Wulkanek zaś czarno-białym o śmiesznym znaczeniu na nosku. Obaj mają fantazyjnie upecane futerka i są śliczni. Bemolek jest zgrabnisiem . Wulkanek napakowanym faciem. Obaj mają wielki apetyt nie tylko na życie. Co widać po figurach.
Są kontaktowi do kotów i ludzi. Nie boją się obcych. To zawsze dodatkowa atrakcja i dodatkowe ręce do głaskania. Lubią przytulanki, siedzenie na kolanach, spanie w łóżku, mruczenie do utraty tchu. Ganiają za sobą, za kulkami, po drapakach. Do utraty tchu, do zmęczenia. Potem Bemusiek zasypia utulony w łapkach Wulkanka. Bardzo Wulkanek tatusiuje dzieciakowi.
Wulkanek jest spokojniejszy ale dotrzymuje kroku Bemolkowi. Ma wiele tolerancji i spokoju. Bemolek to wiercipięta co musi każdy kąt obejrzeć. Spędzają wiele czasu razem.

Obaj są wykastrowani, zaszczepieni, odrobaczeni, testy FeLv i FIV mają ujemne - posiadają książeczki zdrowia. Pięknie korzystają z kuwety i drapaczka.

Adopcja kota jest bezpłatna. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a rozmowy adopcyjne sms-e nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy