Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Nela - taka młodziutka, taka mrucząca, taka niśmiała
2017-09-14 
Nela urodziła się pod koniec czerwca 2016 roku. Jest jeszcze malunią dziewunią o pięknym ciepło-szarym futerku. Miękkim w dotyku. Jest delikatna bardzo i nie wysoka. O długaśnych nóżkach i witkowatym ogonku. Ma wielkie, wiecznie zdziwione oczy. Nelunia jest kochanym dzieckiem choć bardzo jeszcze nieśmiałym. Włąśnie ta nieśmiałośc dodaje jej wielkiego uroku. Tęskni do przytulania, do głasków i czaruje nas drepcząc jak tancerka. Lubi bardzo kontakt z człowiekiem i jak już ją się zacznie miętolić to końa nie ma. Brzuniek, grzbiecik, boczki, ogonek i główka ...wszystko musi być umiziane. A ona mruczy, mruczy, mruczy i tylko pozycje zmienia by każdy skrawek był dotknięty. Lubi leżeć razem z ludziem w łóżeczku, rozkładać się na kołderce. Ale to wszystko na Nelki zasadach. Każdego dnia jest coraz odważniejsza. Trzeba jej wiele cierpliwości i spkoju. Poszukuje ludzi co ją pokocha za delikatność i nieśmiałość. Da Nelce czas na rozkwit.
Nele jest wesoła, rozbrykana, wszędobylska. Kocha biegać, polować na mysie czy paproszki, skakać po drapaku. Lubi toczyć kulki i penetrować domowe zakamarki. Wszędzie jej pełno. Kocha kocie towarzystwo i wspólne zabawy są najlepsze. Szukamy jej domu z kocim towarzyszem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Jako jedynak nie będzie wydana.

Kociczka jest wykastrowana, odrobaczona ,zaszczepiona, testy FELV/FIV ma ujemne -ma ks.zdrowia. Pięknie korzysta z kuwetki i drapaczka. Ma apetyt.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a sms-e rozmowy adopcyjne nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy