Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Oponka- przez jej oczy, te oczy zielone oszalejesz ;)
2017-01-11 
I niech miłość o sobie da znać. Może przyjdzie ona właśnie dziś . Możesz jeść i możesz spać ale pokochaj Oponkę i jej oczy, te oczy zielone.

Oponka urodziła się szacunkowo w 2013 roku. Tak ocenił jej wiek weterynarz. Jest niewysoką kobietką o pełnych kształtach, która nie dba o figurę. Przedkłada dobry posiłek nad talię osy. Jej futerko jest cudnie buro-rudo-czarnawe z białymi dodatkami. Różowy nochalek, krótkie nożynki, pękaty brzuszek i te cudne oczy powalające zielenią dopełniają całości. Oczydła czasem są niezykle mądre, czasem smutne, czasem rozbawione, niekiedy pełne prośby o głaski i tulanki. Ale pełne wyrazu są zawsze. Pełne koloru także. Gwiazdy Tym oczom oddały cały blask.

Oponka jest kotką z charakterem. Lubi się tulić, ocierać o nogi, być zawsze blisko. Pięknie mruczy i aż się zachłystuje tym terkotaniem. Nie przepada za braniem na ręce czy leżeniem na kolanach. Jednak pracuje nad tym. Bywa, że deliatnie wchodzi do wyrka. Bywa, że nieśmiało pcha się na kolana. Potem zawstydzona swoim postępowaniem szybko zmyka. Kocha czesać się i można bez problemu ją szczotą wyczochrać.
Jest gadatliwa. Jest dobrze wychowana bo nigdy nie włazi w talerze i zawsze grzecznie czeka na swoją miseczkę. Drażni ją niecierpliwość towarzyszy. Oposia jako jedynak dała by sobie radę. Dla niej człowiek jest ważny. Praktycznie Oponia zawsze jest gdzieś blisko nas.
Znosi towarzystwo doroślaków ale spokojnych i dobrze wychowanych. Doskonale dogaduje się z gówniarstwem (nie każdym). U nas drobne Oczy matkują się w jej ramionach.

Koteczka jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaczka oraz każdego fotela i ciepłego kaloryfera jaki w domu jest :)

Adopcja kota jest za darmo. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697 541 709 ( proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy