Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Gajunia- beznadziejnie przegra dom z urokliwym miziakiem?!
2018-02-03 
Gajeczka nie jest cudnie urodowo koteczką. Nie jest też cudnie miziankową koteczką. Jest zwykłym burym dzieciakiem jakich wiele, więc jej walka o dom może być beznadziejna ?! Jednak spróbujemy dać jej nadzieję na osobiste szczęście.
Trzeba na nią zerknąć sercem nie oczami . I o to proszę.

Gajka urodziła się w majowym miesiącu 2016 roku. Jest już wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FELV/FIV są ujemne - ma na to dowód! Osobistą książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z drapaka i kuwteki.
To bura, pręgowana kocia o trójkątnym pysiałku i czarnym nosku. Futerko rozświetlają rude połyski. Jest nitkowata z postury o wysokich nóżkach, długim ogonku . Taki szczypiorek z niej. W typie kociej chłopczycy.
Ma wiele uroku w sobie. Jest wesoła, pogodna i gadatliwa. Szybciusio biega, wejdzie na każdy drapak i wysoki mebel, jest ciekawska niesłychanie i wszędobylska. Bystre oczydła zauważą każdy paproszek nadający się do zabawy. Dobrze dogaduje się z kocimi towarzyszami a szczególnie ze starszymi. Nie zraża się ich ewentualną niechęcią . W efekcie każdy ją tuli i do pieszcza.
Nie nadaje się na kocią jedynaczkę więc szuka domku z kocim towarzyszem.
Ma dobry apetyt. Ludzi lubi. Lubi być blisko. Śpi z nami lub na posłanku obok ,wtulona w inne futerko. Zawsze jest blisko. Wywala brzuszysko ku sufitowi wyciągając chude kończynki. Lubi być wtedy głaskana i pięknie mruczy. Ale nie jest kotem na kolanka i na rączki. Jednak nie broni się przed takimi umizgami. Myślę ,że przy cierpliwości wszystko się zmieni.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Preferowana jest wizyta przed adopcyjna u przyszłych opiekunów. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy