Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Młodziutkie tygryski i brunetka
2017-08-23 
3 piękne buraski oraz elegancka brunetka szukają domów w dwupaczkach, ew. do towarzystwa innego łagodnego kotka. Kotki urodzone w maju i czerwcu 2016 to jeszcze kociaki, kocia młodzież. Zdjęcia je trochę postarzają.
Kociaki są razem w domu tymczasowym, są zadbane, pod dobrą opieką. Są świetnie zsocjalizowane, mają wspaniałe relacje z kotami opiekunki. Kotki są odrobaczone i zaszczepione. Korzystają z kuwety. Używają drapaka.
Są oswojone, rozmruczane, łagodne. Lubią głaskanie i branie na kolanka.
Najbardziej energiczne i żywiołowe są dwie siostrzyczki - cętkowana i czarnulka, czyli pszczółki Maja i Gucia. To smukłe kotki, o szczupłych sylwetkach. Są radosne, śmiałe, wszędobylskie, nie boją się nawet obcych osób. Szukamy dla pszczółek wspólnego domu, bo trzymają się razem od urodzenia. Pszczółki są już wysterylizowane. Urodziły się w maju 2016 r.
Dwa pozostałe buraski, kocurek Ptyś i pręgowana kluseczka Balbinka to również rodzeństwo. Kociaki są spokojniejsze od pszczółek, ale też lubią się bawić i są pogodnymi kotkami. Bardzo lgną do innych kotów, dlatego mogą znaleźć dom osobno, ale koniecznie z przyjaznym kotkiem. Ptyś jest już wykastrowany, ma misiowate, spokojne usposobienie. Koteczka jest niedużą słodką kluseczką, które lubi się przytulić do zastępczej mamusi. Pewnie pozostanie niewielką koteczką.
Chętnie opowiem więcej o kociakach i doradzę wybranie odpowiednich kociaków dla nowych opiekunów.
Mieszkamy w małym mieście, ale zapewniam dowóz do Warszawy, Krakowa lub Łodzi.
Szukam domów, które zapewnią kociakom bezpieczeństwo przez osiatkowanie balkonu/zabezpieczenie okien. Nie oddaję kociaków do domów z ogrodem.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  rozne
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy