Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Nela -nieśmiałe kocie dziecko co miłości szuka!
2017-10-17 
Nelunia to ślicznie umaszczona koteczka. Jej futerko jest bure z ciemnymi plamkami. Typowy, rodzimy burasek. Urody dodają jej wielkie złote oczy w okrgłym pysiałku, okragły brzuszek, grube łapki i tygrysie podwozie. Urodziła się w drugiej połowie czerwca 2016 roku jako jedna z 3 sióstr. Ich wyrzuconą mamę zabiło auto. Nela jest jeszcze kocim dzieckiem. To mała dziewczynka czekająca na swój dom, na swoje szczęście.
Ma cudnie spokojny charakter. Słodka, łagodna, ale i deczko nieśmiała . Lgnie do ludzi bardzo. A głaskanie sprawia jej przyjemność. Jednak trzyma się na uboczu czekając na kontakt ze strony człowieka. A wtedy z zadowolenia aż przymyka swe cudne oczka i mruczy z wielką przyjemnością. Jest rozluźniona, wywalająca brzusiek, spokojna. Nelunia jest też lekko lękliwa i nie zawsze może zapanować nad swym odruchem zwiania .Jednak nigdy nie syknie, nie wyciągnie łapek. Kuli się tylko lub zaszywa w dziurę. Kocha wszelkie pudła i budki. Tam czuje się bezpiecznie i spokojnie. Tam też najbardziej cieszy ją ręka ludzka co głaszcze. Zadowolona wychodzi z ukrycia i sama prosi o dalsze mizianki. W swym domu, wśród kochających ludzi rozkwitnie i uwierzy ,że nic złego ją nie spotka. Takiego domku jej szukamy. Co pkocha nieśmiłka i da jej miłość. Nela doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami. Jest zgodna, towarzyska, zabawowa. Pięknie bawi się , rozbrykana szaleje po domu, dokazuje z zadowoleniem. Śpi z nami na kołderce, ma apetyt. Przy pełnej miseczce można ją głaskać do woli.

Nela korzysta z kuwety ze żwirem bentonitowym. Wie co to drapaczek. Jest zaszczepiona i odrobaczana - ma ks. zdrowia. Testy FELV/FIV są ujemne.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące, z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Tylko dom z kocim towarzyszem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Jako jedynaczka Nela nie zostanie wydana. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt Aśka: 697 541 709 (proszę dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy