Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Mały Gawronek to wielki wiercipięta co
2017-04-15 
Gawronek jest nałogowcem. Jest kotem straconym. Gawronek jest wielkim wiercipiętą co bez ruchu żyć nie umie. Jest uzależniony od biegania i ciekawości. Musi tuptać szybciusio. Musi zaglądać w każdą dziurę. Musi wszystko widzieć i wiedzieć. Musi pobiec by zobaczyć co spadło. Musi zajrzeć w garnek i do szklanki. Musi wepchnąć nos do lodówki . Musi oglądać telewizję i łapać co tam się rusza. Musi gonić kulki, papierki, myszki. Musi coś robić bo nuda nie istnieje dla niego. Nie mając możliwości ruchu jest nieszczęśliwy . Ale też lubi spać przytulony do nas. Musi mruczeć głośno i nas zagadywać . Na rączkach nie koniecznie usiedzi bo za nudno jest. Na dzień dzisiejszy nie jest typem przytulaka.
Prześmiesznie wygląda bo jest czarnym chudzielcem o długaśnych nogach , witkowatym ogonku i dużych stopkach. Trójkątny pysiek , wielkie uszy i bystre oczy dopełniają urody. Prawdziwy Gawronek.

Mając Gawronka trzeba się naszykować na wieczny ruch i zamieszanie. Prawie wieczny, bo Gawronek sypia czasem. Z nami , na kołderce. Garwonek szuka domku co da mu szczęście i kocurka pokocha bezgranicznie. Co ukocha jego wesoły charakter.
Gawronek urodził się w maju 2016 roku. Doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami z przyjemnością bawiąc się z nimi. Jest w stosunku do nich czuły i delikatny. Doskonale nadaje się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota.Jako jedynak będzie nieszczęśliwy.

Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony , testy FELV/FIV są ujemne - ma ks.zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Tylko dom z drugim kotem lub adopcja dwupaku będzie brany pod uwagę. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie Gawronkowi jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone. Kontakt :Aśka 697 541 709 ( prosze dzwonić po 17!) ; m.aska@wp.pl


Info
 Wiek:  kociak
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa, Otwock
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  caly kraj
 Kontakt z ASK@ [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy