Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Psotek i Loluś - dwa cudne kocurki szukają domu
2017-05-22 
Psotek i Lolek to dwójka rocznych kocich braci która czeka na nowy, własny, osobisty DOM. Kocurkowie trafili do domu tymczasowego jako małe kocięta z miejsca gdzie prawdopodobnie nie przeżyłyby. Psotek to uroczy białobury kocurek z różowym noskiem. Jest niezwykłym pieszczochem, kocha dotyk człowieka, uwielbia chować się pod kołdrę czy koc i tam mruczeć – często sam z siebie. Lolek to prawdziwy koci przystojniak – piękny, dostojny bury kocurek o urodziwym pyszczku. Uwielbia spać przytulony do człowieka, jest ciągle obecny koło człowieka. Czasami domagając się głaskania podgryza opiekuna po rękach.
Oba kocurki są kochane, towarzyskie – chociaż będą potrzebować troszkę czasu na oswojenie się z nowym miejsce, razem brykają i razem śpią przytulone do siebie. Oba są wesolutkie, wniosą mnóstwo radości do nowego domu. Szaleństwom za sznurkami nie ma końca, gonitwy są na porządku dziennym – z Psotkiem i Lolkiem nie można się nudzić a jednocześnie cudownie mruczą i towarzyszą w codziennej rzeczywistości. Dwa koty to idealne rozwiązanie – kiedy Opiekuna nie ma w domu, koty same sobie zapewniają towarzystwo.
Kocurki są wykastrowane, zaszczepione, odrobaczona. Posiadają książeczki zdrowia. Szukają domu razem, ewentualnie pojedynczo, ale jeśli trafią do domu gdzie już mieszka inny kot. Marzę o domku wspólnym, który pokocha te dwa łobuziaki i doceni ich kocie charakterki, pełne kociej energii i miłości do człowieka.


Info
 Wiek:  mlody-dorosly
 Plec:  kocur
 Miasto:  Katowice
 Wojewodztwo:  slaskie
 Opcja dowozu:  brak
 Kontakt z berni [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy