Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 DAISY - śmieszna mikrokoteczka
2019-10-14 
Daisy jest drobniutką młodą kocią damą z charakterystyczną białą skarpetą na prawej przedniej łapce - wygląda, jakby łapka była nie od tego kotka :) Smukła, drobna, elegancka, przyozdobiona drobnocętkowanym mięciutkim w dotyku futerkiem. Na pierwszy rzut oka widać, że jest dziewczynką - jest kocią królewną, swoim ślicznym pyszczkiem uwiedzie każdego.
Daisy jest śmiesznym zwierzakiem - jednocześnie bardzo towarzyska i kontaktowa oraz bardzo płochliwa. Uwielbia pieszczoty, głaskana czasem nawet potrafi z roskoszy łapać rękę ząbkami. Podchodzi, pomiaukuje ponaglająco, zaczepia łapkami, pozwala się też brać na rączki. Ale to tylko w dobrze oswojonym miejscu. W miejscach nieoswojonych albo przy zbyt gwaltownych ruchach ze strony człowieka Daisy ucieka i wtedy nie daje się głaskać ani tym bardziej podnosić. Więc wygląda to na przykład tak, że w łazience na pralce Daisy energicznie domaga się głaskania i bez problemu pozwala wziąć na ręce, na umywalce pozwala się głaskac, ale jak wskoczy do wanny, to czmycha przed wyciągniętą ręką. W pokoju na stoliku z kocią miską bez problemu daje się głaskać, na środku pokoju, gdy się spokojnie usiądzie, to Daisy podejdzie i chętnie podda isę pieszczotom, ale już jak jest pod biurkiem, to ucieka.
Do tego jest inteligentna, bardzo zwinna i ciekawska. Wejście po szafkach pod sam sufit nie jest dla niej niczym specjalnym; nie należy zostawiać w jej zasięgu kruchych bibelotów. A gdy się ją gdzieś zamknie, gdzie ona wcale nie chce być, to potrafi wykorzystać pierwszą sposobność, żeby uciec przez szczelinę w drzwiach
Szuka więc cierpliwego opiekuna, który umie przywidzieć, co młodemu kotu może przyjść do głowy.
Daisy od małego zawsze żyła w grupie kotów i nie powinna być jedynaczką. Najlepiej, żeby w nowym domu miała towarzystwo rówieśnika o podobnym temperamencie, z którym mogłaby biegać i uprawiać zapasy. Przy czym nie koniecznie polubi go od pierwszego wejrzenia, może być potrzebnych parę dni na zapoznanie. Polecamy też adopcję Daisy w dwupaku z którymś z pozostałych podopiecznych Fundacji.
Data urodzenia: koniec września 2015. Jest zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Testy FIV/FeLV ujemne (zdrowa). Bezbłędnie korzysta z kuwety. Chętnie je kocie chrupki, a jeszcze chętniej mokrą karmę. Jest przyzwyczajona do obecności psów. Szuka domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami (i balkonem, jeśli jest).


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji:
adopcje@jokot.pl


Info
 Wiek:  mlodziez
 Plec:  kotka
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  w obrebie miasta
 Kontakt z Apsa [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy