Miau !
Index
Forum
Adopcje
Adopcje start
Szukaj kota>>>
Moje ogloszenia
Dodaj ogloszenie
Poczta
Adopcje

Dzial sponsoruje      

 Miłość i wdzięczność w kocim futerku
2017-01-11 
Bartuś to wspaniały kot dla opiekunów, którzy marzą o łagodnym i spokojnym kocim przyjacielu, a nie kociaku wymagającym ciągłej uwagi, z nudów robiącym w domu spustoszenie.
Bartuś jest urodziwym kotem o misiowatym grubym futerku z pięknym kontrastem bieli i czerni. Słodki miś panda w kocim wydaniu.
Bartuś to kilkuletni kocurek, czyli kotek w średnim wieku. Do starości jeszcze mu daleko. Zabrałam Bartka z miejsca nieprzyjaznego dla kotów. W domowych warunkach natychmiast poczuł się u siebie, wzruszająco okazywał swoje szczęście i wdzięczność, szukając mojej bliskości.
Bartuś to spokojny, zrównoważony kocurek. Nie w głowie mu szaleństwa i rozrabianie. Nie wymaga kociego towarzystwa dla rozładowania energii jak młode kociaki z burzą hormonów. Bartuś potrzebuje tylko człowieka, do którego może się przytulić i wyrazić swoje szczęście mruczankami, barankami, wtulaniem łebka w dłoń opiekuna i wystawianiem brzuszka do głaskania. Kochany pieszczoch, który wzruszająco dziękuje opiekunom za dom, na który czekał.
Nie mogę go zatrzymać, bo mam sporo zwierząt, swoich i szukających domu. Bartuś jest u mnie w domu tymczasowym. Chętnie bym go zatrzymała, bo to przemiły i zupełnie niekłopotliwy kocurek. Do tego bardzo wdzięczny i kochający ludzi. Łagodny, pozwala na wszelkie zabiegi, łącznie z kąpielą, którą mu zafundowałam po zabraniu do domu.
Nie jest też ospałym i gnuśnym kotem. To kocurek w średnim wieku, ciekawy otoczenia, pogodny i przyjacielski. Nie ma konfliktów z innymi zwierzętami w moim domu, ale będzie szczęśliwy jako rozpieszczany jedynak, bo człowiek jest dla niego najważniejszy.
Bartuś przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. jest zdrowy, ma zrobione testy na kocie wirusy FelV/FIV oraz dokładne badania. Ma wzorową morfologię i zrobiony przegląd stomatologiczny. Jest w pełni przygotowany do adopcji. Wzorowo korzysta z kuwety.
Szukam dla niego spokojnego domu, który marzy o kochanym, mądrym kocim towarzyszu.
Zapraszam do osobistego poznania kocurka u mnie.
Nie biorę pod uwagę domów z ogrodem bez zabezpieczenia i domów wypuszczających koty.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie prowadzę korespondencji SMS-ami, 696 267 125.


Info
 Wiek:  kilkuletni
 Plec:  kocur
 Miasto:  Warszawa
 Wojewodztwo:  mazowieckie
 Opcja dowozu:  w obrebie miasta
 Kontakt z Arcana [ e-mail >>> ] [ forum >>> ]

Reklamy